Duygusal Komedilerin Aranılan Oyuncusu

Son olarak Sinop Boyabat ilçesinde çekilen ve pandemi sürecinin en sevilen beyazperde filmlerinden biri olmayı başaran “Nasipse Olur” filmimizde oynayan Idrak Eke, film kariyeri süresince keyifli, romantizm soslu komedilerle seyircinin gönlüne taht kurmuştur. Idrak Eke’nin TV ve beyazperde kariyerindeki keyifli yapımlar, oyuncunun bu alandaki kabiliyetini gözler önüne seriyor. Başarıya ulaşmış oyuncunun en sevilen filmleri içinde öne çıkanlar neler, gelin beraber bakalım.
Kaçma Birader
2016 tarihindeki filmimizde idrak Eke, Yozgat’tan İstanbul’a sevilmiş olduğu kız için yollara düşen genç bir insanın ve oğullarının peşinden giden ailenin öyküsünü konu alıyor. Idrak Eke, filmin başrol oyuncusu olarak hikâye süresince keyifli, tatlı bir romantizmle seyirciyi güldürmeyi başarıyor.
Yok Artık
Idrak Eke’nin oyuncu kadrosunda yer almış olduğu Yok Artık filmi, tam bir yıldız geçidi sunuyor. Şebnem Bozoklu, Demet Evgar, Çağlar Çorumlu, Erkan Kolçak Köstendil benzer biçimde her karakterin sevilen oyuncular tarafınca canlandırıldığı film, taksici Fikret’in başına gelen maceraları konu alıyor, yer yer seyirciye romantizm sunuyor.
Nasipse Olur
2020 yılında yapılmış Nasipse Olur filmi, Sinop’un Boyabat ilçesinde çekildi. Filmin başrolünde Idrak Eke ve Burak Luk yer aldı. Film, iki gencin keyifli duygusal ilişkisini Yeşilçam samimiyetiyle konu alıyor. Sinop’un güzel manzaraları eşliğinde çekilen film, seyircilerin beğenisini karşılamayı başardı. Yapımcı Vahdet Erdoğan, “Nasipse Olur 2” filminin geleceğini müjdeledi. Duygusal komedilerin sevilen yüzü Idrak Eke bir kez daha beyazperdede tatlı bir romantizmle karşınızda olmaya hazırlanıyor.
VAHDET ERDOĞAN KİMDİR?
Vahdet Erdoğan, İş İnsanı ve Beyaz perde Yapımcısı. Nasipse Olur adlı beyazperde filminin yapımcılığının yanı sıra, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı’nı da yürütmektedir.
1979 senesinde Sinop’un Boyabat ilçesinde hayata merhaba dedi. İlkokulu köyünde, ortaokul ve liseyi İstanbul Üsküdar’da okudu. Üniversite eğitimini halkla ilişkiler alanında tamamladı.
Üniversite eğitiminden sonrasında kurumsal ve stratejik yönetim, toplumsal mesuliyet, reklamcılık, organizasyon ve siyasal yazışma alanlarında eğitimler aldı. Siyasal partiler, sivil cemiyet kuruluşları, toplumsal mesuliyet projelerinde görevler aldı, yöneticilikler yapmış oldu. Gezi etmek, toplumsal mesuliyet projelerinde vazife almak, film seyretmek hobileri ve uğraşıları içinde yer almıştır.
Reklam, tasarım, basımevi ve organizasyon alanlarında etkinlik gösteren değişik kuruluşlarda çalıştıktan sonrasında 2003 senesinde Greenart Group’u kurdu.
Grup bünyesinde ajans, organizasyon, outdoor reklam, prodüksiyon, araştırma ve yayıncılık hizmetlerinde etkinlik gösteren şirket ve markalar yer almıştır.
Halen Greenart Group’un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra TÜRK KIZILAYI Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı’nı yürütmektedir.
Mevcut çalışmalarını sürdürürken GREENART Prodüksiyon bünyesinde film yapımcılığına başladı, ilk beyazperde filmi Nasipse Olur’u 2020 senesinde seyirciyle buluşturdu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.