‘Çocukken Büyüdüm Ben’ İş Sanat’ın YouTube kanalında

Kuklalar ve insanların beraber yaşamış olduğu bir kasabada Terzi Mahmut Bey ve kukla İhsan’ın günlük yaşam hakkında sohbetlerine yavaş yavaş kasabanın öteki sakinleri de katılmaya adım atar. Leyla Hanım, Birgül Ana, İhsan’ın arkadaşları Erkin, Sude ve Buse, Hüseyin Kaptan, Sütçü Salih, Aşçı Hatice, Dedektif Marlon ve tiyatro oyuncusu Sarp’ın da yer almış olduğu seri, izleyenlere bireylerin varoluş farklılıklarına karşın, beraber yaşayabildikleri, luğu ve hüznü paylaşabildikleri bir dünyaya tanıklık etme imkânı sunuyor.

Semaver Kumpanya’nın İş Sanat için hazırladığı yeni video serisini Hakan Tabakan yazdı. Yönetmenliğini Volkan M. Sarıöz’ün üstlendiği ‘Çoçukken Büyüdüm Ben’in ilk kısmı 6 Mart Pazar, saat 15.00’te İş Sanat’ın YouTube kanalında seyircinin karşısında olacak.

Dekor tasarımı İsmail Hazır, kostüm tasarımı Gökyüzü Öztaş, müzik tasarımı Okan Kaya, kukla tasarımı Sibel Altan ve ışık tasarımı Kaan Aloğlu’na ilişkin olan dizinin oyuncu kadrosunda ise Mehmet Mevzu, Sarp Aydınoğlu, Onur Şenol, Sibel Altan, Onur Yalçınkaya, Nisan Yenigül ve Metin Alpargun yer ediniyor.
Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.