Başarısıyla Gururlandıran Kamuran Akbay Gene Gündemde

Başarısıyla Gururlandıran Kamuran Akbay Gene Gündemde

Kamuran Akbay, arama motorlarında çoğunlukla adı aratılan mühim bir iş insanı olarak gündemde yer ediniyor. Mühendislik alanında ve inşaat sektöründe adından çoğunlukla bahsettiren ve hatırı sayılır bir iş insanı olan Kamuran Akbay, yapmış olduğu mühendislik harikası yapıları ile tanınıyor. Hayata geçirmiş olduğu yüzlerce başarıya ulaşmış proje ile Kamuran Akbay, son dönemlerde siyasete olan eğilimi ile de adını duyurmuş durumda.

Kamuran Akbay, son aşama başarıya ulaşmış bir iş insanı olarak inşaat sektöründe adından çoğunlukla bahsettiriyor. Kamuran Akbay mühendislik, yapı harikaları ile gözleri ve dikkatleri üstüne çekerek ön plana çıkıyor. Son aşama özenle ve ustalıkla tamamlanmış olan bu yapılar görenlerde bir hayranlık uyandırıyor. Kamuran Akbay, sektörde işini hakkıyla icra eden ve yapmış olduğu işlerle beğeni toplayan bir mühendis olarak karşımıza çıkıyor.

Mühendislik alanında kendini geliştirmiş ve adını akıllara kazımış bir isim olarak gündemde yer edinen Akbay, bilhassa Gebze ve çevresinde dikkatleri üstüne çekmiş durumda. Yapmış olduğu yapılar ve hayata geçirmiş olduğu projelerin yanı sıra içinde yer almış olduğu toplumsal mesuliyet projeleri ve yapmış olduğu hayır işleri ile de takdir toplayan saygıdeğer iş insanı, yeni projeleri hayata geçirmeye ve yeni yapılar inşa etmeye devam ediyor.

Kamuran Akbay Projeleriyle Şaşırtmaya Devam Ediyor

Meşhur iş insanı Kamuran Akbay, hayata geçirmek için harekete geçmiş olduğu en yeni projeleri ile dikkatleri üstüne toplamaya devam ediyor. Yüksek mimar inşaat alanında çığır açarak dikkatleri üstüne toplamaya devam ediyor. Yapmış olduğu projeler ile Türk inşaat sektöründe büyük ve mühim bir yer edinen Akbay, Kamuran Akbay Mühendislik ile vermiş olduğu hizmetlerini sürdürerek ve yeni projeleri hayata geçirerek sektörün genişlemesinde ve gelişiminde büyük rol oynuyor.

Kamuran Akbay, hem de yakın çevresi tarafınca siyasete girmesi bakımından da baskılanarak telkin ediliyor. Etken olarak siyasete katılma ihtimalini gözden geçiren meşhur iş insanı, mevzu hakkında hemen hemen resmi bir izahat yapmadı. Bazı röportajlarında bu ihtimali değerlendirmeye aldığını dile getiren saygıdeğer iş insanı kati bir netice ya da karar bildirmedi.

Sık sık Ankara ziyaretleri yapmış olduğu ve bakanlarla görüşmeler düzenlemiş olduğu malum meşhur iş insanı, hemen hemen resmi bir açıklamada bulunmadı. Gebze halkı bilhassa Akbay’ı siyasete atılması mevzusunda da destekleyerek meşhur iş insanının siyasete ve seçimleri girmesi durumunda destekçisi olduklarını belirtiyorlar.

Akbay, bilhassa Gebze, Tuzla ve Maltepe’de yapmış olduğu yardımlar ve hayır işleri ile de büyük destek toplamış durumda. Bilhassa Gebze halkı, meşhur iş insanını siyasete atılma mevzusunda destekliyor. Kamuran Akbay da bilhassa bu bölgelerde yapmış olduğu ve yapmayı düşündüğü yepyeni projelerle bölge halkını ve bölgeye olan dikkati arttırıyor. Bölge halkı meşhur mühendisin hayata geçirdiği projelerden oldukça memnun. Gebze’de cami yapımına da katkıda bulunan ve çeşitli hayır işlerinde etken olarak rol oynayan iş insanı halk tarafınca yoğun ilgi görüyor ve oldukça seviliyor.

O, Geniş Kitlelerce Sevilen Bir İsim

Yüksek mimar inşaat sektöründe kendisine mühim bir yer edinerek Türk inşaat sektörünün gelişimine büyük katkı sağlayacak olan projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Yenilikçi tavrı ve kreatif projeleri ile dikkatleri üstüne toplayan Kamuran Akbay, inşaat sektöründe adını geniş kitlelere duyurmuş durumda. Yapacağı yeni projeler merakla beklenirken Akbay’dan beş yeni proje müjdesi gelmiş durumda. Maltepe, Tuzla ve Gebze’de beş yeni projeyi daha hayata geçireceğini açıklayan meşhur iş insanı bu projeler için kolları sıvamış durumda. Projelerin planlarını çıkartmış olan Akbay, yapıların inşasına en kısa sürede başlamayı hedefliyor.

daha çok kaynak için : https://www.posta.com.tr/kamuran-akbaydan-5-yeni-proje-454-daire-2441284

Instagram: Kamuran Akbay

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.